Tezpar makina

İletişim

Hasköy Sanayi Sistesi, 12 B Blok, N0:1 Kocaeli - Gebze 0262 641 10 50 Bize Ulaşın: info@tezpar.com.tr

Paylaş

Hakkımızda

Trapez Vida ve Makine Yedek parçaları

1974 yılında Ahmet DESTEK tarafından kurulan Tezpar Takım Tezgahları, Kocaeli/GEBZE’de faaliyet göstermekte ve trafo parçaları, orta ve alçak gerilim panoları bileşenleri, özel tasarım makineler, özel makine parçaları, lineer sistemler ve bağlantı elemanları üretimini teknolojik gelişmeler ışığında CNC makineler ile gerçekleştirmektedir.
Üretim Alanlarımız
Özellikle dağıtım ve güç trafoları yedek parçaları ile özel makine parçaları konularında sürekli artan üretim kapasitemiz, sektördeki her aşamada kaliteyi ön planda tutan anlayışımız ve müşterilerimize özel çözümler sunma kabiliyetimizle sektördeki lider konumumuzu korumaktayız.
Güvenilir İş Ortaklığı ve Kalite Anlayışı
Tezpar olarak, güvenilir bir iş ortağı olma vizyonunu benimsiyoruz. Kalite, hızlı çözüm ve zamanında teslim ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak onların başarılarına katkı sağlıyoruz.
Geleceğe Yönelik Hedeflerimiz
Tezpar, gelecekte de sektördeki etkin rolünü sürdürmeyi ve gelişen teknolojiye paralel olarak müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla, sektöre değer katan projelere imza atarak sürdürülebilir büyüme ve müşteri memnuniyeti odaklı bir geleceğe doğru yol alıyoruz.